Mieszkanie 3 pokoje na sprzedaż za 1 097 807 PLN Warszawa Żoliborz, ul. Przasnyska

  • 5349
  • Wybudowany: 2015

  • Pokoje: 3

  • Sypialnie: 2

  • Łazienki: 2

  • Garaż: 1

  • Naprawa: Warunki życia

  • Okna: Drzewo

  • 61.00 mkw

  • Piętro: 2

  • Liczba pięter: 8

  • Monitorowanie

  • Parking podziemny

  • Pralka

1 097 807

  • $: 275900
  • €: 253247
  • ₴: 10275697
Kontakt

Opis

pow. 61,33 m2

3 pokoje

piętro 2 z 8

2015 r.

17 900 PLN/m2

rynek wtórny

 

OPIS

Na sprzedaż przepełniony pozytywną energią, przestronny apartament w sercu Żoliborza. Idealny dla pary, rodziny z dziećmi, osób ceniących spokój, świetną lokalizację, nowoczesną infrastrukturę. Apartament ma bardzo praktyczny układ pomieszczeń, wydzieloną część dzienną od nocnej.

APARTAMENT O POW. 61,33 M² SKŁADA SIĘ Z:

- salonu z aneksem kuchennym o pow. ok. 25,36 m², z którego wychodzimy bezpośrednio na balkon o pow. ok. 11 m². Balkon duży, przestronny, z widokiem na centrum miasta
- sypialni o pow. ok. 15,94 m²
- pokoju o pow ok. 10,12 m²
- łazienka o pow ok. 4,34 m²
- hallu o pow. ok. 5,57 m²

Apartament posiada dobrze doświetlone i przestronne wnętrza. Wyposażony w instalację monitoringu wizyjnego. Połączenie zieleni, przyjemnej ciszy i pięknego widoku na centrum miasta. Do apartamentu nie dobiegają odgłosy z ulicy.

GŁÓWNE ATUTY:

# Lokalizacja w sercu Warszawy
# Powierzchnia 61,33 m²
# W sąsiedztwie metro, linia tramwajowa, autobus
# W sąsiedztwie nowoczesna szkoła podstawowa, przedszkola, żłobki, liczne sklepy, restauracje, szkoły, parki
# Atrakcyjna cena

BUDYNEK

Mieszkanie znajduje się na osiedlu Robyg. Osiedle ogrodzone, monitorowane. Budynek liczy częściowo 6 i 8 kondygnacji. W bloku znajduje się recepcja, ochrona całodobowa, winda, rowerownia, parking podziemny. Na terenie osiedla dwa place zabaw.
Osiedle jest bardzo zadbane, zielone. W najbliższej okolicy znajdują się: nowoczesna szkoła podstawowa, przedszkola, żłobki, sklepy spożywcze, stomatolog, salony kosmetyczne, w pobliżu: Rossmann, supermarket, siłownie.

LOKALIZACJA

Żoliborz to piękna dzielnica z tradycjami. Zielona, spokojna, przepełniona historycznymi zakamarkami, uliczkami z duszą. Niewątpliwym atutem dzielnicy jest świetne połączenie komunikacyjne z Centrum miasta (tramwaj, autobus, metro i stacja SKM, zjazd na autostradę i trasę S8). Dojazd do Centrum samochodem zajmuje ok. 10-15 min.

Dodatkowo w okolicy:
- centrum handlowe Arkadia i Klif
- PKP Powązki

Do mieszkania przynależy miejsce parkingowe - płatne dodatkowo 40.000 PLN
Czynsz administracyjny: ok. 669 PLN

 

Podstawowe informacje

Pow. użytkowa: 61,33

Liczba łazienek: 1

Liczba sypialni: 2

Zamiana: Nie

Stan prawny

Stan prawny: własność

Status własności: Małżeństwo

Podstawa nabycia: Umowa sprzedaży

Dodatkowe powierzchnie

Loggia: Tak

Parking podziemny: Tak

Opis nieruchomości

Typ kuchni: Aneks kuchenny

Jasna kuchnia: Nie

Stan techniczny: bardzo dobry

Rodzaj podłóg: panele

Rodzaj okien: drewniane

Głośność: umiarkowanie ciche

Wyposażenie łazienki: Tylko prysznic

Koszty

Czynsz: 669.00

Wyposażenie

Umeblowanie: Tak

Sprzęt AGD: Tak

Budynek

Rok budowy: 2015

Mapa

Zadaj pytanie

Imię

Email

Numer telefonu

Pytanie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych przez prywatnego przedsiębiorcę NIP 9512427031 z biurem w Warszawie Wiertniczej 99 zgodnie z Polityka Prywatności oraz na otrzymywanie ofert nieruchomości przez telefon, e-mail lub SMS

Twoje zgłoszenie zostało wysłane pomyślnie! Skontaktujemy się z Tobą wkrótce

20886

50.61 m2

Pokoje: 2

Sypialnie: 1

Łazienki: 1

Balkony: 1

Garaż: 2

Piętro: 1

Liczba pięter: 3

1 098 000

zł / miesiąc

  • $: 275949
  • €: 253292
  • ₴: 10277503
icon

Dane kontaktowe

Komunikatory internetowe

Społecznościowy sieć

Chats