Do sprzedania działka o powierzchni 5134m2 idealna pod inwestycję w Otwocku

  • 6313
  • Wybudowany: 2000

  • Pokoje: 1

  • 5134.00 mkw

  • Piętro: 1

419 000

  • $: 105303
  • €: 96657
  • ₴: 3921925
Kontakt

Opis

Działka o powierzchni 5134 m2 położona w Otwocku przy ulicy Niezapominajki, niedaleko węzła S17, który umożliwia szybki dojazd do obwodnicy S2 oraz Mostu Południowego.

 

Jest to działka niezabudowana o powierzchni 5134 m2, ma kształt zbliżony do prostokąta. Teren składa się z części, na której można wybudować dom jednorodzinny lub bliźniak oraz tylnej, mniejszej części działki, oznaczonej w ewidencji jako działka leśna.

Działka położona jest w części Otwocka, która intensywnie rozwija się pod budownictwo jednorodzinne.

Ulica Niezapominajki i sąsiednie ulice zabudowane są nowymi domami wybudowanymi w ostatnich latach. Obecnie w okolicy prowadzonych jest wiele prac związanych z budową domów jednorodzinnych, co czyni okolicę atrakcyjną.

Dojazd do działki od ul. Niezapominajki (równoległej do ul. Narutowicza) drogą utwardzoną z płyt betonowych widoczny na zdjęciach.

Dojazd do ulicy Narutowicza, która łączy tę część Otwocka z centrum miasta, to zaledwie 300 m.

Po analizie pojemności tej działki istnieje możliwość uzyskania Warunków Zabudowy pod inwestycję budowy domów w zabudowie bliźniaczej.

 

Przy ulicy Niezapominajki dostępne są następujące media:

• Elektryczność,

• Wodociągi

• Kanalizacja

• Gaz

 

Lokalizacja

 

Dojazd do działki od ul. Niezapominajki od ul. Narutowicza, która prowadzi do centrum Otwocka Z jednej strony ul. Narutowicza łączy tę część miasta z centrum miasta i umożliwia szybki dojazd autobusem, samochodem lub rowerem (ścieżka rowerowa) do Stacja SKM i korzystanie z parkingu. W ostatnim czasie zmodernizowano infrastrukturę kolejową w Otwocku. Z drugiej strony umożliwia szybki dojazd do trasy S17 oraz połączenie samochodowe z Warszawą.

Liczne drzewa w całym mieście, rewitalizowane parki tworzą wyjątkowość tego miejsca.

W okolicy mamy również wiele innych atrakcji:

- Rzeka Świder - wyjątkowe miejsce na spływy kajakowe,

- lasy otwockie z tzw. trasami rowerowymi

- Mazowiecki Park Krajobrazowy,

- Liczne rezerwaty przyrody: „Bocianowskie Bagno”, „Na Torfach”, „Grady Celestynowskie”, „Czarci Dół”, „Szerokie Bagno”, „Świder”, „Wyspa Świderskie”

- Pałac Bielińskich w Otwocku Wielkim,

- liczne stare budynki lokalnej architektury,

 

 

Działka administracyjnie podlega Urzędowi Gminy w Otwocku oraz Starostwu Powiatowemu w Otwocku. Jest to pełna własność, z księgą wieczystą.

Mapa

pic
pic
pic
pic
pic
pic
pic
pic
pic
pic
pic
pic
pic
pic
pic
pic

Zadaj pytanie

Imię

Email

Numer telefonu

Pytanie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych przez prywatnego przedsiębiorcę NIP 9512427031 z biurem w Warszawie Wiertniczej 99 zgodnie z Polityka Prywatności oraz na otrzymywanie ofert nieruchomości przez telefon, e-mail lub SMS

Twoje zgłoszenie zostało wysłane pomyślnie! Skontaktujemy się z Tobą wkrótce
icon

Dane kontaktowe

Komunikatory internetowe

Społecznościowy sieć

Chats