slider photo

Sprzedawany bliźniak o powierzchni około 80 m² w Warszawie, Wawer

  • 25954
  • Wybudowany: 1950

  • Pokoje: 1

  • Magazyny: 1

  • 80.00 mkw

  • Piętro: 1

999 000

  • $: 251068
  • €: 230454
  • ₴: 9350843
Kontakt

Opis

Na sprzedaż dom bliźniaczy o powierzchni ok. 80 m² położony w dzielnicy Wawer przy ul. 27 Grudnia.

Dom jest murowany i wymaga gruntownego remontu. Budynek jest podpiwniczony, wymieniono w nim instalację elektryczną, wodno-kanalizacyjną. 

Podłączone są woda, kanalizacja, prąd, gaz i internet (światłowód). Działka w kształcie trapezu o powierzchni 579 m² położona jest w spokojnej dzielnicy mieszkalnej, w której przeważa zabudowa prywatna i zieleń.

Ulica jest cicha, z niewielkim ruchem, co zapewnia komfort. Dostępność komunikacyjna jest dobra - w pobliżu znajdują się przystanki autobusowe oraz stacja Warszawa Wawer, z której można dojechać pociągiem do centrum Warszawy Śródmieście w około 20–25 minut. Szybki dojazd samochodem do Patriotowa, ulic Wału Miedzeszyńskiego i mostu Siekierkowskiego. W zasięgu spaceru znajdują się sklepy, szkoły, przedszkola i punkty usługowe.

Mapa

pic
pic
pic
pic
pic

Zadaj pytanie

Imię

E-mail

Numer telefonu

Pytanie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych przez prywatnego przedsiębiorcę NIP 9512427031 z biurem w Warszawie Wiertniczej 99 zgodnie z Polityka Prywatności oraz na otrzymywanie ofert nieruchomości przez telefon, e-mail lub SMS

Twoje zgłoszenie zostało wysłane pomyślnie! Skontaktujemy się z Tobą wkrótce
icon

Dane kontaktowe

Komunikatory internetowe

Społecznościowy sieć

Chats