Elegancki apartament na ostatnim piętrze inwestycji "Przy Arkadii", z wyjątkowym widokiem na centrum Warszawy. Przestronny salon z kuchnią, dwie sypialnie, w tym jedna z przeszkloną ścianą, dwie łazienki, pralnia oraz garderoba. Każde pomieszczenie ma bezpośredni dostęp do loggii o powierzchni 16,53 m², idealnej na poranną kawę lub wieczorne spotkania z niepowtarzalnym widokiem na Pałac Kultury i nowoczesne wieżowce.
Wysoki standard wykończenia:Mieszkanie wykończone z dbałością o detale, z naturalnych materiałów, takich jak fornir, kamień i metal. Zabudowa kuchni i szafy na zamówienie, panoramiczne okna zapewniają doskonałe doświetlenie, a wysoka stolarka drzwiowa potęguje wrażenie przestrzeni.
Lokalizacja:Inwestycja "Przy Arkadii" łączy energię miasta z dostępem do natury. W pobliżu Westfield Arkadia, stacja metra Dworzec Gdański, liczne sklepy i restauracje. W zasięgu spaceru Park Kusocińskiego oraz bulwary nad Wisłą.
Podsumowanie zalet:Idealne miejsce dla osób ceniących komfort i elegancję, z doskonałą lokalizacją oraz niepowtarzalnym widokiem. To mieszkanie to prawdziwa oaza w sercu Warszawy.