slider photo

Na sprzedaż: Mieszkanie 2-poziomowe 3-pokojowe, 74,34m², natura, cisza, las, garaż, Warszawa, Otwock

  • 28143
  • Wybudowany: 2004

  • Pokoje: 3

  • Sypialnie: 2

  • Łazienki: 1

  • Balkony: 1

  • Garaż: 1

  • Naprawa: Warunki życia

  • 74.34 mkw

  • Piętro: 3

  • Liczba pięter: 3

  • Monitorowanie

  • Parking podziemny

799 999

  • $: 201055
  • €: 184547
  • ₴: 7488153
Kontakt

Opis

Na sprzedaż 3-pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 74,34 m² w Otwocku, ul. Władysława Stanisława Reymonta.

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego, dwupoziomowego mieszkania o powierzchni 74,34 m² (powierzchnia po podłodze 92 m²), położonego na ostatniej kondygnacji 3-piętrowego budynku z 2004 roku. Mieszkanie mieści się na cichym, zamkniętym osiedlu Wioska Szwajcarska, tuż obok lasu, w starej sanatoryjnej i willowej części Otwocka, dwa kilometry od centrum i stacji PKP. Gwarantowany widok z balkonu na niezwykłe zachody słońca nad lasem.

Opis nieruchomości
Mieszkanie składa się z dwóch poziomów, co zapewnia duże możliwości aranżacyjne i niepowtarzalny charakter. Na pierwszym poziomie znajduje się salon połączony z bardzo widnym aneksem kuchennym (wymagającym renowacji i bez pełnego wyposażenia). Z salonu jest wyjście na balkon. Na tym poziomie jest także duża łazienka z wanną. Na drugim poziomie znajduje się zamknięty pokój oraz otwarta, widna przestrzeń zaaranżowana na sypialnię (z oknami VELUX). Najwyższa kondygnacja zapewnia ciszę i prywatność. Mieszkanie i woda ogrzewane za pomocą regulowanego samodzielnie pieca gazowego. Podłogi oraz schody na pierwszym poziomie pokryte są dębową deską, na drugim poziomie panelami. Sieć komputerowa, TV oraz okablowanie alarmowe są dostępne we wszystkich pomieszczeniach.

Plan mieszkania

  • I poziom:

    • Salon - 28,89 m²,

    • Aneks kuchenny - 7,14 m²,

    • Łazienka - 4,47 m².

  • II poziom:

    • Dwa pokoje o łącznej powierzchni - 33,82 m².

  • Powierzchnie dodatkowe:

    • Balkon - 3,29 m².

  • Łączna powierzchnia do skosów (1,2 m): 74,34 m². Powierzchnia mieszkania po podłodze: 92 m².

Lokalizacja i infrastruktura
Mieszkanie położone jest tuż obok lasu, na zamkniętym, bezpiecznym, rodzinnym osiedlu "Wioska Szwajcarska".

  • Komunikacja: Przy osiedlu zlokalizowany jest przystanek autobusowy (w Otwocku jest darmowa komunikacja miejska) skąd można dojechać na PKP w Otwocku (2 km). Samochodem do Warszawy około 30 minut.

  • Infrastruktura: W pobliżu sklepy (w tym mały sklepik osiedlowy, Biedronka 500 m), pełna infrastruktura: szkoły, przedszkola, kościoły.

  • Rekreacja: Osiedle położone tuż obok lasów z mnóstwem ścieżek rowerowych, pięknego parku z tężnią, 1 km od wzgórza Meran. 10 km do Pałacu Otwock Wielki i czystego Jeziora Rokola.

Kluczowe zalety i informacje

  • Unikatowa przestrzeń: Dwupoziomowe mieszkanie na ostatnim piętrze z balkonem oferujące przepiękny widok na domki i las, o niepowtarzalnym charakterze podkreślonym dębową podłogą, belkami i oknami VELUX.

  • Lokalizacja premium: Cisza, spokój i bezpośrednie sąsiedztwo lasu w prestiżowej, willowej części Otwocka, na zamkniętym, zadbanym osiedlu.

  • Ekonomiczne ogrzewanie: Ogrzewanie gazowe z możliwością samodzielnej regulacji, co przekłada się na niskie koszty eksploatacji.

  • Miejsce parkingowe: Opcjonalnie możliwość kupna miejsca parkingowego w garażu podziemnym z osobną Księgą Wieczystą (dodatkowo 40 000 zł). Dostępne także naziemne miejsca parkingowe na osiedlu.

  • Prawo własności: Pełna własność z Księgą Wieczystą.
    To wyjątkowa okazja, by zamieszkać w spokojnej, zielonej enklawie pod Warszawą, ciesząc się komfortem i bliskością natury.

Mapa

Plan piętra

plan plan plan plan
pic
pic
pic
pic
pic
pic
pic
pic
pic
pic
pic
pic
pic
plan
plan
plan
plan

Zadaj pytanie

Imię

E-mail

Numer telefonu

Pytanie

Twoje zgłoszenie zostało wysłane pomyślnie! Skontaktujemy się z Tobą wkrótce

Twoje zgłoszenie zostało wysłane pomyślnie! Skontaktujemy się z Tobą wkrótce

icon

Dane kontaktowe

Komunikatory internetowe

Społecznościowy sieć

Chats